CONTACT

 

Daly Plastics BV Industrieweg 101a    
  7202 CA Zutphen    
  Nederland    
  Tel.: +31 (0)575 568 310    
  Fax.: +31 (0)575 568 315    
  Email: info@dalyplastics.nl    
       
Owner and Director P. Daalder Nederland  
Sales p.daalder@dalyplastics.nl Duitsland  
  Mobiel: +31(0)6 53 55 33 33 Groot Britiannie  
       
       
Operational Director COO G. Gerdes Nederland  
  g.gerdes@dalyplastics.nl Duitsland  
  Mobiel: +31(0)6 21 29 18 47 Groot Britiannie  
       
Commercial Director Jasper Stapelbroek Nederland Groot Britiannie
Purchase

j.stapelbroek@dalyplastics.nl

Duitsland Italy
  Mobiel: +31 (0)6 103 241 73 frankrijk Spanish
       
Controller C. Voerknecht Nederland  
  c.voerknecht@dalyplastics.nl Duitsland  
    Groot Britiannie  
       
Office Manager W.A. Daalder Nederland  
  w.daalder@dalyplastics.nl Duitsland  
  Mobiel: +31 (0)6 514 464 58 Groot Britiannie  
       
Management assistance Katalin Daalder-Kovacs Nederland engeland
  k.daalder-kovacs@dalyplastics.nl Roemenie hongary
  Mobiel: +31 (0)6 549 055 90    
       
Supply Chain Manager P. ten Wolde nederland  
  p.tenwolde@dalyplastics.nl duitsland  
  Mobiel: +31 (0)6 50 50 42 87 engeland  
       
 
 
Routebeschrijving


Grotere kaart weergeven